Конгресс мусульман Украины

«Крепко держитесь за вервь Аллаха все вместе и не разделяйтесь!» (Коран, 3:103)

РІСУ: ДУМУ "Умма" та ВАОО "Альраід" засудили теракт в Домодєдово

29.01.2011 / 1265

У зверненні до російського народу у зв'язку з трагедією в Домодєдово мусульманські організації України висловили скорботу і обурення терактом, в результаті якого загинули десятки та покалічено більше сотні невинних людей.

«Ми рішуче засуджуємо цей нелюдський акт, спрямований, на нашу думку, на розпалювання міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі в російському суспільстві. Ми впевнені, що у злочинців, які скоїли цей злочин, немає ні національності, ні релігії. Адже всі світові релігії рішуче засуджують тероризм, вбивство невинних людей у політичних цілях. Священний Коран прирівнює вбивство однієї невинної людини до вбивства всього людства. Людське життя в ісламі розцінюється як вищий дар Бога», –сказано у зверненні.

Мусульмани України закликають росіян усіх національностей та віросповідань в цей важкий період зберегти витримку, спокій і «не піддаватися на провокації сил, які прагнуть втягнути Росію в безодню розбрату і хаосу».

«Ми, мусульмани Україні, висловлюємо найглибші співчуття братньому російському народові, а також потерпілим, їх близьким та родичам», – сказано у зверненні.

За меатеріалом: RISU

    

Следите за нашими мероприятиями, новостями, обсуждайте в социальных сетях

Дружественные и партнерские ресурсы