Конгресс мусульман Украины

«Крепко держитесь за вервь Аллаха все вместе и не разделяйтесь!» (Коран, 3:103)

Співчуття рідним, близьким та колегам Яреми Полотнюка

23.08.2012 / 948
З великим сумом ми сприйняли вістку про відхід у вічність сина українського народу, видатного українського сходознавця Яреми Євгеновича Полотнюка.
 
Нам пощастило безпосередньо спілкуватись з шановним Яремою Євгеновичем під час підготовки і проведення першого в Україні круглого столу, присвяченого аналізу духовної та інтелектуальної спадщини іншого видатного львів’янина, увійшовши в історію під іменем Мухаммед Асад. 
 
Велику пошану завоював Ярема Євгенович своєю багаторічною працею над перекладом на українську мову Священної Книги мусульман - Коран. 
 
Саме за ініціативою Яреми Полотнюка у Львові наприкінці 90-х років була відкрита кафедра сходознавства, якою він керував протягом останнього часу. Кафедра сходознавства Львівського національного університету й до нині є єдиним центром сходознавства у Західній Україні.
 
Яремі Євгеновичу були притаманні висока й справжня інтелігентність, екциклопедичність, обсяг знань, відкритість та щирість, велика любов і повага до мусульманської цивілізації, дослідженню якої він присвятив своє життя, саме це закономірно привело Ярему Євгеновича до обрання Ісламу своєю релігією і своїм ціннісним дороговказом.
 
Висловлюємо глибокі і щирі співчуття рідним, колегам, знайомим Яреми Євгеновича, всім, хто мав щастя спілкування з цією прекрасною людиною.
 
ВАГО “Альраід”
ВГО “Український центр ісламознавства”
ДУМУ “Умма”

    

Следите за нашими мероприятиями, новостями, обсуждайте в социальных сетях

Дружественные и партнерские ресурсы