Конгресс мусульман Украины

«Крепко держитесь за вервь Аллаха все вместе и не разделяйтесь!» (Коран, 3:103)

Злочини на ґрунті ненависті: як запобігти і чим допомогти жертвам

21.10.2015 / 904

Вчасно виявити й запобігти дискримінаційним діям, а також надати першу психологічну допомогу жертвам дискримінації навчали представників громадянського суспільства Харкова експерти ОБСЄ.

Програма дводенного семінару, що проходив 19–20 жовтня в конференц-холі готелю «Національ» (Харків) передбачала цілий блок лекцій та практичних занять із моніторингу злочинів на ґрунті ненависті та підтримки жертв цих злочинів. І це все — з посиланнями на законодавство України та ратифікованих міжнародних угод.

Фахівці з Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ запросили взяти участь у семінарі представників релігійних ы громадських організацій, національних діаспор та меншин. Мусульман міста представляв імам Ісламського культурного центру Харкова й заступник голови ДУМУ "Умма"Євген Глущенко.

Тренери з Європи високо оцінили здатність аудиторії ефективно працювати з вузькопрофільною інформацією, а надто англійською мовою — адже саме цією мовою спілкувалися учасники. Для тих, хто володіє англійською не досить добре, забезпечили синхронний переклад.

    

Следите за нашими мероприятиями, новостями, обсуждайте в социальных сетях

Дружественные и партнерские ресурсы